Nowy, polecany przeze mnie sklep z porządnej jakości peptydami

Nie mam podpisanych umów z żadnym sklepem/firmą , z którą współpracuję polecając tylko i wyłącznie ich produkty. Zawsze wręcz odradzam firmy które stosują MLM lub tego typu podobny system sprzedaży czyli produkcja jak najtaniej,jak największy zysk producenta,hurtownika ale i też kosmiczna marża sprzedawców indywidualnych którzy sprzedają dalej ten produkt w detalu. Kończy się to tym iż klient końcowy kupował np. jabłczan magnezu o wartości max.50zl za 150-200 co jest jawnym 'robieniem człowieka w balona’. Zawsze polecałem swoim znajomym/bliskim czy klientom produkty, które albo sam przetestowałem na sobie albo wiem ze znane mi kilka/kilkanaście osób jadło/wpsikiwało/wstrzykiwało czy po prostu je stosowało. W sklepie hqpeptides.com , który mogę polecić, znaleźć można peptydy 2 porządnych producentów – bayer oraz anabolix labs. Ich produkty znam od dawna, sporo z nich sprawdziłem na sobie – działają tak jak powinny, także mogę polecić je każdej osobie na różnorodne problemy – na kod ZBT10 chłopaki z High Quality Peptides dają 10% zniżki. 

Druga nie wielka zmiana na blogu – w dziale 'zniżki w sklepach internetowych’ pojawiły się 3 linki/banery ze zniżkami, które możecie otrzymać w niektórych miejscach w internecie z których także sam co jakiś czas robię zakupy.
Podziel się tym artykulem na facebooku:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Płatne konsultacje

Konsultacje zdrowotne
rejestracja@zdrowiebeztajemnic.pl

Darowizna edukacyjna

Jeśli podoba Ci się ten blog, wspomóż mniejszą lub większą kwotą moją edukację w zakresie medycyny (kursy/szkolenia, książki, urządzenia).

Ankieta

Który z ponizszych artykulów chcialbys /chcialabys przeczytac?

Który z poniższych artykułów chciałbyś /chciałabyś przeczytać?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwum
stat4u