Konsultacje zdrowotne

Jako że dotychczas spedzałem gigantyczne ilości godzin na telefonie/facebooku/emailu odpisując i rozmawiając z masą ludzi na temat ich problemów zdrowotnych, nakierowując ich na właściwe tory zdrowotne że tak powiem – czas ten mogłem poświęcić rodzinie,prowadzeniu tego bloga lub też po prostu pracy zawodowej która przyniosłaby mi jakby nie patrzeć więcej korzyści. Chciałbym zatem połączyć przyjemne z pożytecznym i w dniu dzisiejszym oficjalnie mogę potwierdzić, że rozpoczynam odpłatne konsultacje zdrowotne (tel/skype – jeśli koniecznie chcesz możemy się także spotkać w Gdańsku) z zakresu immunologii, neuroimmunologii, autoagresji, ziołolecznictwa, suplementacji, dietetyki, infekcji i epigenetyki,hormonów  jak i interpretacji badań. Myślę, że mogę siebie nazywać naturopatą i w takim charakterze należy traktować takowe konsultacje. 

Konsultuje nie więcej niż 6godzin dziennie co nie zawsze przekłada się na 6 osób /dzień (juz przerabiałem rozmowy 3godzinne a nawet zdarzyła się 7godzinna)

– do 55 minut rozmowy = 120zl (lub wielokrotnosc)
– Jeśli rozmowa będzie trwała np.prawie 2godziny (a przynajmniej tak podejrzewasz) – zrób większy przelew – oddam ewentualną różnicę jeśli okaże się że rozmowa trwałą niecałą godzinę.
– Jeśli zdarzy się tak, że umowiłem Cię w środku dnia konsultacji a wymagasz dłuższej rozmowy – wprowadze Cie na listę rezerwową po godzinach pracy (przewiduje 1-2 takie godziny dziennie ew.w sobote 2-4godziny)
– Warunkiem zarezerwowania terminu jest przesłanie emaila z wszystkimi problemami zdrowotnymi jakie Ci dolegają,badaniami które posiadasz oraz wpłaty po której uiszczeniu prosze podesłać emaila(po proszę także o napisanie od kogo powinien być ten przelew bo nie każdy podpisuje się w emailu czy też z samego emaila może nie wynikać czy i skąd był dany przelew).

 

– Kontakt tel lub skype – podam go podczas wymiany emaili.

– Terminy przeważnie wyznaczane są za 1 do nawet 5 tygodni (zależy jakie miałem ostatnie tygodnie tj.czy mogłem swobodnie konsultować/pracować)

Rachunek do wpłat:
Dla: Przemysław Dobrzyński
Numer konta:
73249000050000400478689847

Podziel się tym artykulem na facebooku:

Płatne konsultacje

Konsultacje zdrowotne
rejestracja@zdrowiebeztajemnic.pl

Ankieta

Który z ponizszych artykulów chcialbys /chcialabys przeczytac?

Który z poniższych artykułów chciałbyś /chciałabyś przeczytać?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwum