Dobra karma zawsze wraca – Schronisko dla zwierząt w Wejherowie

 

Niedaleko miasta Gdynia znajduje się miasto Wejherowo, a w jego okolicach schronisko dla bezdomnych zwierząt(głównie psów) „Dąbrówka”. Wraz z żoną i bratanicą postanowiliśmy zawieźć tam ok.100kg(myślę, że więcej) dobrej lub bardzo dobrej jakości karmy dla zwierzaków.

Schronisko liczy na chwile obecną 230 psów i 10 kotów a zapotrzebowanie na karmę, obroże, środki odrobaczające są ogromne. Psów naturalnie zamiast ubywać cały czas przybywa. Jako, że mam już trochę doświadczenia w organizowaniu funduszy na pomoc ludziom(zwierząt w sumie też) w potrzebie po cichu liczę, że w niedalekiej przyszłości(patrząc na to jak szybko liczba odwiedzin bloga rośnie z tygodnia na tydzień) uda mi się zorganizować zbiórkę pieniędzy na lek (nie jedną sztukę naturalnie) odrobaczający – pyrantelum w zawiesinie, który od jakiegoś czasu jest dostępny w aptekach bez recepty a artykuł o tym preparacie już niedługo. A jak Ty możesz pomóc takiemu schronisku nie mając pieniędzy?możesz np. wybrać się do schroniska i wyprowadzić jakiegoś psa na spacer bo zdecydowanie tego potrzebują(ponoć każdy z nich wychodzi tylko raz dziennie na spacerek).

Chciałbym dodać jeszcze jedno – doszły mnie słuchy(od nie jednej osoby), ze są na tym świecie(w Polsce) schroniska, które sprzedają otrzymaną od darczyńców karmę…w głowie mi się to nie mieści. Mimo, że nie podejrzewam, że w/w schronisko to robi i tak podpisałem praktycznie każdą karmę z imienia…

Podziel się tym artykulem na facebooku:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Płatne konsultacje

Konsultacje zdrowotne
rejestracja@zdrowiebeztajemnic.pl

Ankieta

Który z ponizszych artykulów chcialbys /chcialabys przeczytac?

Który z poniższych artykułów chciałbyś /chciałabyś przeczytać?

View Results

Loading ... Loading ...

Archiwum