2lata mineły od pierwszego wpisu na tym blogu

Dokładnie dzisiaj mijają 2 lata od pierwszego wpisu na tym blogu – poczatkowo na darmowym serwisie do tworzenia blogów,następnie przeniosłem się na płatny pseudo profesjonalny(home.pl – zdecydowanie nie polecam wręcz odradzam tego hostingodawcę oraz rejestratora domen) , aby wkońcu przeżucić się na polecany przez wiele osób – futurehost.pl (jeśli chodzi o pomoc w przenosinach bazy danych i całego bloga rewelacja! ich dział techniczny robi wszystko za Ciebie plus dorzuca Ci pozostały czas abonentu z poprzedniego hostingodawcy do rocznego abonamentu który u nich zakupisz!). W każdym badź razie wiele się zmieniło od tego czasu na blogu – poczynając od ataku hakerów którzy grozili mi zniszczeniem bloga w pył(to sa już w tej chwili tysiące godzin pracy), aż po wirusy czy też grafika/programiste który wział kase,zrobił…i się zwinął nie dając jakiegokolwiek wsparcia – także z większością rzeczy radze sobie sam.  Statystyki bloga na chwilę obecną za poprzedni rok w którym tak naprawde prawie miesiąc nie były one zliczane z różnych powodów to – 487684 unikalne wejścia(czyli o 188% więcej niżrok wcześniej) zatem dziennie wychodzi 1336 UU. Ograniczenia jakie obecnie napotkałem to coraz większa ilość badań i coraz dłuższe wertowanie tematów które mnie interesują co przekłada się na rzadkie pojawianie się artykułów z tematami złożonymi. Ponadto nadal mam jakiś problem z bazą danych przez co pomimo zmiany serwera prawdopodobnie blog ładuje się bardzo wolno(u mnie akurat szybko). Z pozytywnych aspektów pisania bloga nauczyłem się(chyba) pozycjonowania – tzn wiem, że artykuły nie są jeszcze super zoptymalizowane ale wydaje mi się, że nie wiele im już do tego potrzeba…

  2018 2017 2016
  26066 487684 169995 0
Zmiana: -461618 +317689 +169995

Kolejną sprawą dla mnie ważną jest pojawienie się na Polskim rynku bardzo dużej ilości ciekawych książek – w zeszłym roku zebrałem(zakupiłem) ich chyba ze 100 plus nazbierałem ogrom w wersji PDF(ok.150 z czego zakładam, że ok.50 będzie wartościowa) – oby mi starczyło troche czasu w tym roku na przeczytanie chociaż jakiejś małej części z tego. Jeszcze może nie teraz ale za jakiś czas mam nadzieje, że moja nowa asystentka troche mi pomoże w prowadzeniu bloga….podszkole ją przynajmniej trochę, aby mnie wspierała wtedy, kiedy długo nie ma żadnej aktualizacji – bo jak narazie to tylko ja wspieram ją :-). Pozdrawiamy – Przemek z Helenką

 

 

 

 

3 odpowiedzi na „2lata mineły od pierwszego wpisu na tym blogu”

 • Cześć i dziękuje za tego bloga. Najlepszy w tej tematyce jaki widziałem, także kontynuuj, bo warto:)

 • Dzięki za dzielenie sie tymi wszystkimi informacjami na blogu ;))
  życze wytrwałoscI, hajsów na kontynowania bloga i zdrówka przede wszystkim dla całej rodziny 😉
  jeszcze raz świetna robota!!

 • wszystkiego dobrego, jakoś nie mogę wyłączyć kapsa i mi pisze tutaj dużymi literami, raz przerabia na małe, raz na duże ; )

  trafiłem tutaj od wywiadu z sylvester stallone i szukania informacji na temat l-cysteiny ; ) tak więc pozycjonowanie trzyma poziom ; )

  No i cóż, prowadź bloga jeszcze że 100 lat, potem przekażesz dzieciom 😛

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Płatne konsultacje

Konsultacje zdrowotne
rejestracja@zdrowiebeztajemnic.pl

Darowizna edukacyjna

Jeśli podoba Ci się ten blog, wspomóż mniejszą lub większą kwotą moją edukację w zakresie medycyny (kursy/szkolenia, książki, urządzenia).

Najbliższe artykuły
 • 12
 • 13
 • 14
 • 8
 • 9
 • 10
stat4u

pokoj na wynajem gdansk
masaż shiatsu gdańsk
terapia Bowena Gdańsk
Refleksoterapia Gdańsk